تيترآنلاين - 80 درصد معوقات بانکی ایران در اختیار 30 نفر است - نسخه قابل چاپ

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس

80 درصد معوقات بانکی ایران در اختیار 30 نفر است

27 دی 1392 ساعت 18:42

نرمش با این بدهکاران دانه درشت در حالی بوده است که افراد آسیب پذیر جامعه که تنها 50 میلیون ریال وام گرفته اند مدام از سوی بانک ها اخطار دریافت می کنند


سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس اسنادی که در این کمیسیون موجود است حدود 30 نفر که البته اسامی برخی از این افراد در رسانه ها مطرح شده، بیش از 80 درصد معوقات بانکی را در اختیار دارند که باید تعیین تکلیف شوند. 

به گزارش داناخبر، مصطفی افضلی فرد روز پنج شنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان اردبیل افزود: اگر 20 درصد از منابع و مصارفی که بانک ها در اختیار این افراد قرار داده اند، دریافت شود بخشی از مشکلات کشور مرتفع می شود.

وی بیان کرد: متأسفانه در گذشته با این بدهکاران بانکی برخورد جدی نشده و هنوز این افراد در بازپرداخت بدهی های خود سهل انگاری می کنند.

او اضافه کرد: نرمش با این بدهکاران دانه درشت در حالی بوده است که افراد آسیب پذیر جامعه که تنها 50 میلیون ریال وام گرفته اند مدام از سوی بانک ها اخطار دریافت می کنند.

افضلی فرد گفت: سوال اینجاست که آیا با دانه درشت ها نیز چنین برخوردی می شود یا فقط در مورد مردم عادی بحث منابع و مصارف پیش کشیده می شود؟

وی تصریح کرد: شایسته است که در دولت جدید برخوردها با متخلفان بانکی تشدید شده و بیت المال بیش از این تضییع نشود.


کد مطلب: 6338

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcb.fb0urhbfwiupr.html?6338

تيترآنلاين
  http://titronline.ir