تيترآنلاين - علوي گرگاني: فکر نکنيد صرف اينکه سپاهي هستيد مواخذه نمي‌شويد - نسخه قابل چاپ

علوي گرگاني: فکر نکنيد صرف اينکه سپاهي هستيد مواخذه نمي‌شويد

9 بهمن 1390 ساعت 21:53

اين مرجع تقليد اظهاركرد: فکر نکنيد که هر کاري کرديد به صرف اينکه ولايت داريد و يا سپاهي هستيد مسئله حل است و مواخذه نمي‌شويد خدا شما را از کساني قرار ندهد که موجب ننگ و عار شويد


آيت‌الله علوي گرگاني گفت: ما تصور مي‌کنيم كه اختيار همه چيز با ماست و لذا هر کاري دلمان خواست انجام مي‌دهيم؛ در حالي که بايد بدانيم همه چيز دست خداست و ما نيز بنده خداوند هستيم.

به گزارش موج، ايت الله علوي گرگاني در ديدار جمعي از فرماندهان سپاه، با بيان اين مطلب تصريح كرد: نوع قدرتمندان عالم چنين تصوري دارند که چون ما مقتدر هستيم و قدرت داريم پس هر کاري دلمان خواست انجام مي‌دهيم؛ در حالي که اينان غافلند. 

وي ادامه داد: نظام عالم هستي بر پايه اطاعت و تبعيت مردم از رهبر خوب پيش مي‌رود و الا هرج و مرج پيش مي‌آيد. بايد مراقب اعمال خود باشيم تا مبادا کاري کنيم که باعث زجر و آزار مردم شود. 

علوي گرگاني افزود: کلمات اهل بيت (ع) و علما را مطالعه کنيد تا کمي از جرات شما نسبت به خدا کم شود و فکر نکنيد که هر کاري کرديد به صرف اينکه ولايت داريد و يا سپاهي هستيد مسئله حل است و مواخذه نمي‌شويد. 

اين مرجع تقليد در پايان اظهاركرد: هميشه از خدا بخواهيد که خدا شما را از کساني قرار ندهد که موجب ننگ و عار شويد و هميشه خود را در مقابل خدا مقصر بدانيد.


کد مطلب: 4050

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdca.mnyk49nww5k14.html?4050

تيترآنلاين
  http://titronline.ir