تيترآنلاين - تقاضاي مردان براي جراحي بيني رو به افزايش است - نسخه قابل چاپ

تقاضاي مردان براي جراحي بيني رو به افزايش است

16 مهر 1392 ساعت 9:57

اصول زيبايي در زنان و مردان با هم متفاوت است؛ مردان با داشتن بيني هاي كوچك ( به فرم زنان) با گذشت زمان و افزايش سن از اين اقدام پشيمان مي شوند ولي ديگر نمي توان كاري براي آنها كرد


دبير بين الملل انجمن راينولوژي ايران گفت: برعكس روال گذشته، اكنون روند تقاضاي مردان براي جراحي بيني بيش از زنان افزايش داشته است. 

به گزارش ايرنا، دكتر عليرضا مصباحي در نشستي با خبرنگاران به مناسبت برگزاري چهارمين كنگره راينولوژي ايران همچنين اظهار داشت: متاسفانه بسياري از متقاضيان مرد خواستار داشتن بيني هايي با فرم زنانه هستند.
مصباحي تاكيد كرد: پزشكان و متخصصان اعمال جراحي هاي زيبايي بايد با دادن اطلاعات كافي به متقاضيان در مورد ويژگي ها و نياز چهره آنها، جلوي اينگونه تقاضاها را بگيرند. 

وي افزود: متاسفانه برخي از پزشكان به خواسته هاي نابجاي مراجعان گوش نمي دهند كه بهتر است اين اتفاق اصلا صورت نگيرد. 

مصباحي توضيح داد: اصول زيبايي در زنان و مردان با هم متفاوت است؛ مردان با داشتن بيني هاي كوچك ( به فرم زنان) با گذشت زمان و افزايش سن از اين اقدام پشيمان مي شوند ولي ديگر نمي توان كاري براي آنها كرد.
وي اظهار داشت: با توجه به تعداد زياد پزشكان متخصص و متبحر در رشته جراحي هاي زيبايي در كشور، افراد بايد فريب تبليغات رسانه اي برخي از غيرمتخصصان را نخورند و در انتخاب پزشك خود دقت لازم را داشته باشند.
بر اساس اين گزارش، چهارمين كنگره راينولوژي ايران و جراحي پلاستيك صورت از ۱۷ تا ۱۹ مهرماه جاري در مركز همايش هاي رازي تهران برگزار مي شود. 

در اين كنگره پيشرفت هاي نوين آندوسكوپي در زمينه بيماري هاي بيني و سينوس ها و دسترسي هرچه بيشتر به تومورهاي نواحي قاعده جمجمه و اطراف كره چشم ازسوي دانشمندان برجسته داخلي و خارجي از كشورهاي آمريكا، سوييس، آلمان، ايتاليا، پرتقال، بلژيك و مصر مورد تبادل نظر قرار مي گيرد.


کد مطلب: 6173

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdci.yaqct1azpbc2t.html?6173

تيترآنلاين
  http://titronline.ir