تيترآنلاين - کم فروشی اینترنت و انتقاد از دریافت های همراه اول - نسخه قابل چاپ

کم فروشی اینترنت و انتقاد از دریافت های همراه اول

1 ارديبهشت 1393 ساعت 21:23

متاسفانه شرکت های فروشنده اینترنت کم فروشی می کنند و سرعت اینترنتی که عرضه می شود آن چیزی نیست که در قرارداد اعلام می کنند


نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس از نبود مراقبت و رصد وضعیت نابسامان شرکت های مخابراتی و اینترنتی که مبالغ فراوانی را بی حساب و کتاب دریافت می کنند، انتقاد کرد و گفت: شرکت های فروشنده اینترنت کم فروشی می کنند. 

انتقاد از دریافت مبالغ بی حساب و کتاب توسط همراه اول

ˈقاسم جعفریˈ در گفت وگو با خانه ملت، گفت: متاسفانه شرکت های فروشنده اینترنت کم فروشی می کنند و سرعت اینترنتی که عرضه می شود آن چیزی نیست که در قرارداد اعلام می کنند.

نماینده مردم بجنورد، مانه وسملقان در مجلس شورای اسلامی که هفته گذشته در این باره به وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات تذکر کتبی داده بود، گفت: بسیاری از مردم اس. ام. اس های تبلیغاتی را نمی خوانند و گاهی بدون خواندن از گوشی خود پاک می کنند این درحالی است که در برخی از اس ام اس ها از مشترکین درخواست می کنند که به طور مثال اگر پیامکی را به آن شماره ارسال نکنند، بابت پیام هایی که ارسال می کند مبلغی از حسابشان کم خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این اتفاق ممکن است گاهی ارزش مبالغی که کم می کنند به دلیل انبوه بودن پیامک ها به میلیاردها تومان می رسد، افزود: بسته اینترنت تلفن همراه بنده برای یک سال بود اما پس از اتمام قرارداد همچنان اینترنت بنده وصل بود و قطع نشد اما بدون اعلام به بنده با نرخ آزاد و به صورت عادی محاسبه شد که این نیز از ایراداتی است که به شرکت های عرضه کننده اینترنت و مخابرات همراه اول وارد است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه قراردادهای شرکت های اینترنتی یک طرفه است، گفت: شرکت های فروش شارژ تلفن همراه نیز از هر کارت شارژ 200 تومان کم می کنند که این درست نیست.

جعفری همچنین به سامانه پاسخگویی شرکت های اینترنتی که مشتریان را برای پاسخگویی در صف های 20 و 30 نفره قرار می دهند، انتقاد کرد.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس از وزارت ارتباطات خواست به این موضوعات رسیدگی کند در غیر این صورت از ابزارهای نظارتی موثرتر استفاده خواهد کرد


کد مطلب: 6405

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcg.z93rak9tnpr4a.html?6405

تيترآنلاين
  http://titronline.ir