تيترآنلاين - آنچه که مردم از من نماینده می خواهند کار است! نه حرف زدن درباره آن - نسخه قابل چاپ

آنچه که مردم از من نماینده می خواهند کار است! نه حرف زدن درباره آن

16 بهمن 1390 ساعت 9:06

وی افزود:آمار صحیح کار را می خواهید،بروید آمار بیمه شدگان جدید را بیاورید ببینید چقدر رشد کرده است! وقتی هیچ رشدی نیست ، پس آنها که کار برایشان ایجاد شده کجایند؟


عضو فراکسیون خط امام (ره)گفت:وعده ایجاد شغل از سوی دولت ، حرف است و نه واقعیت؛ چیزی که مردم از من نماینده و حاکمیت می خواهد کار است،نه حرف زدن درباره آن. به گزارش مجلس؛مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر درمجلس شورای اسلامی به اعتدال گفت: وعده ایجاد شغل از سوی دولت،حرف است و نه واقعیت؛ چیزی که مردم از من نماینده و حاکمیت می خواهند کار است،نه حرف زدن درباره آن. 

عضو فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی ادامه داد:با این روند بیکاری که دارد بر کشور حاکم می شود؛بسیاری از کارخانه ها دارند چند شیفت خود را به دو شیفت و یک شیفت تبدیل می کنند و بعضی ها هم به علت وضعیت اقتصادی بسته شده اند. 

وی افزود:اگر دولت آمار ایجاد شغل را درست ارائه دهد،مشخص می شود چه اتفاقی افتاده است؛آمار صحیح کار را می خواهید،بروید آمار بیمه شدگان جدید را بیاورید ببینید چقدر رشد کرده است! وقتی هیچ رشدی نیست ، پس آنها که کار برایشان ایجاد شده کجایند؟ نمی شود هر که در منزل خود کاری انجام داد ، بگویند اشتغال ایجاد شده است. 

پزشکیان تصریح کرد:متاسفانه واقعیت یک حرف است وحرفی که می زنند؛ یک حرف دیگر؛آمار دولت معلوم است،براساس گفته خود آقای دکتر احمدی نژاد قرار بود تا پایان دولت ایشان بیکاری وجود نداشته باشد،این حرف غیرممکن است،اگر دولت بتواند این کار را انجام دهد باید وجودش را طلا گرفت؛ اما اگر دولت نتواند این وعده را انجام دهد ، باید بیاید افزایش توقع اجتماعی را و نارضایتی مردم را پاسخ دهد.


کد مطلب: 4083

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcg.79trak9zwpr4a.html?4083

تيترآنلاين
  http://titronline.ir