عقرب سياه به آغوش جامعه بازمي گردد تااين بار با لقب اژدهاي سياه پليس رابه تكاپو وادارد

5 اسفند 1389 ساعت 21:04

نويسنده : خسرو معتضد

نوشته اند «شيطان صفت و 27 ساله!» است، به عده زيادي تعرض كرده و اموال آنان را ربوده، اما با گردن افراشته در دادگاه حضور مي يابد


تيترآنلاين - جوان 27 ساله اي معروف به «عقرب سياه» كه دو بار به اتهام آزار و اذيت (بخوانيد تعرض به ناموس) 30 زن و دختر و سرقت اموال آنان محاكمه شد، از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شد. معنا و مفهوم ديگر اين رد اتهام اين است كه همه اين 30 زن و دختر جوان دلباخته جمال ظاهري و معنوي و صوري و فطري عقرب سياه شدند و اگر خيلي در حق اين فرد ستم بشود، شلاقكي خواهد خورد و چند سالي (شايد چند ماهي) حبس خواهد كشيد و در جشن مهر و مودت كه هر سال بر پا مي شود، نيكوكاران جريمه حبس او را داده، به آغوش اجتماع باز خواهد گشت تا اين بار با لقب اژدهاي سياه يا تمساح و كركوديل سياه مدتها پليس آگاهي را در تكاپوي پيدا كردن او به تلاش وا دارد و مجدداً شناسايي و بازداشت و به دادگاه اعزام گردد! 

عقرب سياه طي 3 سال گذشته بيش از 30 زن و دختر جوان را به تپه هاي اطراف تهران برده، با شوكر برقي و يا خوراندن خرماي آغشته به مواد بيهوش كننده يا سانديس بيهوش كرده و جالب اينكه از قرار گفته خانم سارا زن 32 ساله در دادگاه هم او و ديگر زنان شاكيه را تهديد كرده و زهرخند زده كه آنان را خواهد كشت. 

عقرب سياه كه نام او جزو اسرار محرمانه طبقه بندي شده است و نبايد فاش شود و فقط نوشته اند «شيطان صفت و 27 ساله!» است، به عده زيادي تعرض كرده و اموال آنان را ربوده، اما با گردن افراشته در دادگاه حضور مي يابد. ابتدا حكم اعدام او صادر شد. اما در دادگاه بعدي با وجود اعترافات قبلي و حضور 8 شاكي (عده زيادي از ترس آبرو به دادگاه مراجعه نكرده و حتي طرح شكايت نكرده اند) اتهام آزار و اذيت زنان و دوشيزگان را نپذيرفت و از اين اتهام تبرئه شد! 

آقاي استاد و رئيس دانشكده حقوق دانشگاه مشهد هم در پرس و جويي كه از ايشان شده، آنقدر اگر و مگر و ادله و دليل آورده كه به نظر من شاكيان و وكلاي آن بيچاره ها مبلغي وجه نقد به عقرب سياه و جراره كه نامش حتي در اسناد ويكي ليكس نيز محض عبرت آيندگان ثبت نخواهد شده، بدهند كه عليه خانمهاي مزبور ادعاي شرف و هتك حيثيت نكند. 

لابد مي گويند كه چهار شاهد عادل كه گواهي دهند به نسوان مزبور تجاوز به عنف شده؟ ببخشيد ها... مگر قاتل و جاني و خلافكار و متجاوز به ناموس مردم وقتي بخواهد زن يا دختر بخت برگشته اي را كه در خيابان منتظر تاكسي است، به عنوان «مسافركش» سوار مي كند و مي برد به جان و مال و ناموسش تجاوز كند، بوق و شيپور برمي دارد و خلايق هر چه لايق را خبر مي كند؟ 

اما به هر حال دزديدن انگشتر و گردنبند و كتك زدن قربانيان كه به اثبات رسيده؟ مگر آنان را مي ربوده كه به آنان درس ادب و اخلاق بياموزد؟! 

چرا دست كم اين آدم يا ناآدم را براي آدم ربايي و سرقت به ده پانزده سال زندان محكوم نمي كنيد؟ چرا بايد مردم گمان كنند پشت اين عقرب به كوه ابوقبيس گرم است؟ چرا مردم بايد به فكر فرو روند كه اين عقرب چه نيش جراره اي دارد كه همه از او ملاحظه مي كنند؟ آخر وقتي در دادگاه مردم را تهديد مي كند، چرا صورت مجلس تهيه نمي شود؟ 

هفتاد و اندي سال پيش علي اصغر بروجردي قاتل ساديسمي حدود سي پسر بچه و نوجوان را در بغداد و تهران پس از تجاوز سر بريد و چون ساديسمي بود، خيلي هم لذت مي برد. وقتي در دادگاه از او پرسيدند چرا اينقدر آدم كشتي، جواب داد؛ مي خواستم جامعه را از شر افراد فاسد نجات دهم بايد به من نشان بدهيد كه جامعه را پاك كرده ام! 

البته به حرف او گوش ندادند و به دارش آويختند. در همين مشهد «حسن اورنگي» قاتلي بود كه در سالهاي 1329- 1328 هفده زن بدبخت را مورد تعرض قرار داد و كشت و او هم ادعاي خدمت به اجتماع را مي كرد.
ماجراي قاتل مشهدي ده دوازده سال پيش كه به دار آويخته شد، فراموش نشده است. علي كاخي دلال فساد پس از جنگ جهاني دوم به اتهام داير كردن اماكن فساد و كشاندن زنان و دختران تهيدست به آن خانه ها براي عرضه به سربازان متفقين بازداشت و محاكمه شد. 

او هم ادعاي خدمت مي كرد و مي گفت: وجود آن اماكن سبب شده كه سربازان متفقين شامل روسها و انگليسيها و آمريكايي ها و هنديها و سنگالي ها و چك ها و لهستاني سراغ زن و بچه مردم نروند!
واقعاً حيف است از چنين شخصي قدرداني نشود!!


کد مطلب: 1957

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcd.k0f2yt0n5a26y.html?1957

تيترآنلاين
  http://titronline.ir