تيترآنلاين - تبریک دانشگاه گلاسکو به حسن روحانی - نسخه قابل چاپ

تبریک دانشگاه گلاسکو به حسن روحانی

پرس تي وي , 31 خرداد 1392 ساعت 15:21

روحاني در سال ۱۹۹۵ با مدرک کارشناسي ارشد در رشته حقوق عمومي و در سال ۱۹۹۹ با دريافت درجه دکتري حقوق از دانشگاه کلدونيان گلاسکو فارغ التحصيل شد


دانشگاه گلاسکو بریتانیا به حسن روحانی پیروزی در انتخابات را تبریک گفت . دانشگاه کلدونيان گلاسکو بریتانیا پيروزي دکتر حسن روحاني، فارغ التحصيل دهه ۱۹۹۰ اين دانشگاه در انتخابات ۲۴ خرداد رياست جمهوري ايران را تبريک گفته است.

پروفسور پاملا گيليز، معاون دانشگاه کلدونيان گلاسکو در پيام خود گفت:

مايل هستم به فارغ التحصيل‌مان، حسن روحاني، پيروزي در انتخابات رياست جمهوري ايران را که واقعا يک دستاورد مهم است تبريک بگويم.

اميدوار هستم دوران تحصيل ايشان در دانشگاه کلدونيان گلاسکو براي دوران رياست جمهوري ايشان مفيد باشد و در حالي که به سوي آينده‌اي مثبت براي ايران و مردم اين کشور کار مي‌کنند براي ايشان موفقيت روزافزون آرزومندم.»

روحاني در سال ۱۹۹۵ با مدرک کارشناسي ارشد در رشته حقوق عمومي و در سال ۱۹۹۹ با دريافت درجه دکتري حقوق از دانشگاه کلدونيان گلاسکو فارغ التحصيل شد. عنوان پايان‌نامه وي در کارشناسي ارشد «قدرت قانون‌گذاري اسلامي» و عنوان تز دکتراي وي «انعطاف‌پذيري شريعت با نگاهي به تجربه ايران» نام دارد.

وي با کسب آراي بيش از نيمي از ۳۶ ميليون شرکت کننده در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ايران توانست در انتخابات رياست جمهوري پيروز شود.

حدود ۵۰.۵ ميليون ايراني براي شرکت در انتخابات رياست جمهوري واجد شرايط بودند. به گفته وزارت کشور مشارکت مردمي در اين دوره از انتخابات ۷۲.۷ درصد بوده است.


کد مطلب: 5853

آدرس مطلب: http://titronline.ir/vdcc.pqpa2bq41la82.html?5853

تيترآنلاين
  http://titronline.ir